Nowa aplikacja iPlus. Jakie funkcje i zmiany na lepsze

Aplikacja iPlus przeszła całkowitą przemianę i wyróżnia się nowoczesnym designem, który ułatwia nawigację po aplikacji.

Najważniejsze zmiany w aplikacji iPlus to nowy, czytelny, intuicyjny interfejs, który zapewnia płynne i wygodne użytkowanie.

Najnowsza wersja aplikacji iPlus jest już dostępna do pobrania w sklepie App Store oraz Google Play.

iPlus umożliwia zarządzanie i kontrolę konta abonenckiego w sieci Plus.

Klienci korzystający z aplikacji iPlus mogą szybko sprawdzić aktualne wyciągi, zrealizować płatności, zweryfikować stan pakietów lub włączyć nowe usługi. Dzięki wprowadzonej aktualizacji użytkownicy mają dostęp do jeszcze większej puli funkcjonalności i ułatwień w zarządzaniu swoim kontem.

Nowe metody logowania i płatności na koncie iPlus

Od teraz aplikacja iPlus gwarantuje większy poziom bezpieczeństwa dzięki weryfikacji dwuskładnikowej przy pierwszym logowaniu na urządzeniu. Użytkownik nie musi za każdym razem wpisywać swojego loginu i hasła. Aplikacja iPlus umożliwia logowanie za pomocą odcisku palca czy poprzez skan twarzy.

Płatności w aplikacji iPlus

iPlus pozwala na podpięcie karty płatniczej i zarządzanie pakietami subskrypcyjnymi. Operator wprowadził także udogodnienia w postaci zbiorczej płatności. W ten sposób można opłacać rachunki dla kilku kont jedną szybką transakcją płatniczą.

Użytkownicy mają dostęp do historii wpłat, rachunków i doładowań. Mogą kontrolować bieżące użycie usług i pakietów, a nawet monitorować swoje zużycie w czasie rzeczywistym.

Nowy iPlus umożliwia czatowanie z obsługą klienta. Aplikacja pozwala także użytkownikom na bezpośrednie połączenie telefoniczne z konsultantem.

źródło: Plus