Virgin Mobile

Rejestracja numeru na kartę bez wychodzenia z domu

Rejestrację numeru na kartę w Virgin Mobile można przeprowadzić:

  • w punktach stacjonarnych Telakces, Teletorium, punktach partnerskich GSM,
  • w kioskach Ruchu,
  • placówkach Poczty Polskiej,
  • salonikach prasowych Kolportera,
  • placówkach Eurobanku,
  • punktach: Inmedio, Inmedio Café, Relay, 1 Minute, Discover, Virgin, Hubiz, Hello,
  • sklepach Żabka,
  • na stacjach paliw Statoil, Shell i Lotos,
  • przez systemy transakcyjne banków internetowych: ING Bank, Bank Millennium.

Lista punktów, które rejestrują numery w sieci Virgin Mobile znajduje się tutaj. Koniecznie zabierz ze sobą dowód tożsamości, telefon lub kartę SIM.

Kartę można zarejestrować również wypełniając formularz online. Aby dopełnić wymogów ustawowych, po wysłaniu formularza konieczne jest potwierdzenie tożsamości: poprzez zamówienie bezpłatnego kuriera lub udanie się do jednego z punktów partnerskich Virgin Mobile.

W Virgin Mobile można zarejestrować dowolną ilość kart SIM.

Bonusy za rejestrację numeru w Virgin Mobile

Każdy kto zarejestruje numer otrzyma zwrot 50% opłaty za pakiet #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ, #DLAMNIESUPER przez dwa miesiące. W tym celu po otrzymaniu potwierdzenia zarejestrowania numeru w Virgin Mobile, aktywujemy bonus wpisując na klawiaturze telefonu kod *222*50#.

Po zgłoszeniu udziału w promocji abonent ma 120 dni na aktywację lub odnowienia dwóch pakietów #WSZYSTKO. Z promocji można skorzystać tylko raz na numerze telefonu. Oferta obowiązuje do 28.02.2017 r. Regulamin promocji do pobrania tutaj.

Posiadam więcej niż jeden numer w Virgin Mobile

W takim przypadku operator poleca rejestrację do Klubu Virgin i przyłączenie numerów do swojego konta, a następnie skorzystanie z zakładki „Rejestracja numerów”. Każdy z numerów należy potwierdzić kodem z SMS-a lub przez wpisanie numeru karty SIM i PUK, a potem przyjedzie kurier, który zweryfikuje dane osobowe. Będzie to równoznaczne z rejestracją wszystkich 3 numerów. Jeśli klient nie ma przyłączonych numerów do Klubu Virgin, to niestety będzie musiał zamówić kuriera 3 razy.

Nie zarejestrowałem numeru w Virgin Mobile. Jak postępować po 1 lutego 2017?

Wszystkie nieaktywne numery będzie można zarejestrować po 1 lutego poprzez weryfikację kodem PUK znajdującym się na ramce, z której wyłamałeś kartę oraz trzema ostatnimi cyframi numeru karty SIM. Sposób ten będzie obowiązywał zarówno przy rejestracji online jak również w punktach partnerskich.

Więcej informacji na stronie Virgin Mobile: https://virginmobile.pl/rejestrujemy-numery

Aktualizacja: 01.02.2017