Plus: Relay, Inmedio i 1Minute kolejnymi sklepami gdzie można zarejestrować karty prepaid

Od 18 sierpnia klienci kupujący startery Plus na Kartę, Plush na Kartę oraz Plus Internet na Kartę w sklepach Relay, Inmedio oraz 1Minute będą mogli od razu zarejestrować swój numer i korzystać z usług. Swoje numery mogą też w nich rejestrować dotychczasowi użytkownicy usług prepaid w sieci Plus.

Procesy rejestracji w innych punktach niż sieć sprzedaży operatora niczym się od siebie nie różnią. By zarejestrować numer wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport), bądź kartę stałego pobytu. Swój numer zarejestrować mogą też osoby niepełnoletnie, które skończyły co najmniej 13 lat i posiadają dokument tożsamości. Poza dokumentem tożsamości należy mieć przy sobie numer karty SIM, który można sprawdzić wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści KARTA na nr 80105. Sam proces nie powinien trwać dłużej niż kilka minut i jest całkowicie bezpieczny, a dane użytkownika trafiają bezpośrednio na serwery Plusa, z zachowaniem regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych.

Klienci, którzy posiadają już umowę w sieci Plus lub zarejestrowany numer „na kartę”, mogą zarejestrować swojego prepaida bez wychodzenia z domu za pomocą bezpłatnego SMS-a, a numer zostanie zarejestrowany na dane podane przy podpisywaniu umowy lub przy rejestracji karty.

Numer na kartę w sieci Plus można już zarejestrować w 1300 salonach Plusa lub Cyfrowego Polsatu, 270 sklepach sieci Neonet,1800 kioskach sieci Ruch, 4600 placówkach Poczty Polskiej, a także 670 sklepach Relay, Inmedio i 1Minute.

źródło: Plus