Rejestracja kart Orange i Nju Mobile dostępna w kioskach Ruch

W ponad 1800 punktów Ruch w całej Polsce można już rejestrować zakupione karty prepaid Orange na kartę i Nju Mobile – czytamy na blog.orange.pl. W kioskach i salonikach Ruch można również zarejestrować wcześniej posiadaną kartę.

Wystarczy z nią przyjść do punktu Ruch i mieć ze sobą dowód tożsamości. Wszyscy pracownicy sieci zostali przeszkoleni z procesu rejestracji. Wasze dane osobowe będą bezpieczne przekazywane, bo komunikacja pomiędzy Orange i Ruch jest prowadzona specjalnym, zabezpieczonym łączem w standardzie SSL (dane nie zapisują się w systemie Ruch, ale od razu na serwerze Orange). Proces rejestracji trwa kilkadziesiąt sekund – poinformował rzecznik prasowy Orange.

Dzięki współpracy z siecią Ruch – razem z dotychczasowymi salonami Orange oraz Saturn/Media Markt – Orange pochwalił się posiadaniem największej sieci rejestracji kart prepaid spośród wszystkich operatorów.

Wkrótce chcemy podpisać kolejne umowy, aby jeszcze bardziej ją zwiększyć. Jestem przekonany, że zmultiplikowanie miejsc gdzie możecie rejestrować karty to dla Was duże udogodnienie – dodaje rzecznik Orange.

Więcej o rejestracji numerów na kartę: w Orange i Nju Mobile.

źródło: blog.orange.pl