Rejestracja numeru na kartę w sieci T-Mobile

Od 25 lipca br. w T-Mobile rozpoczyna się akcja rejestrowania wszystkich numerów usług przedpłaconych w T-Mobile, Heyah i tuBiedronka. Kartę SIM można zarejestrować w każdym z kilkuset salonów firmowych i autoryzowanych punktów sprzedaży T-Mobile. Na klientów rejestrujących numery będą czekać specjalne promocje i bonusy o których przeczytacie dalej.

Jak sprawdzić, czy numer jest zarejestrowany?

W telefonie wpisujemy bezpłatny, ekspresowy kod: *100# i zatwierdzamy klawiszem połączenia.

Jak zarejestrować numer?

  • Przez telefon, jeżeli posiadamy już inny numer zarejestrowany w T-Mobile, Heyah lub tuBiedronka: dzwoniąc na specjalną bezpłatną infolinię +48 606 606 606 – najlepiej z numeru, który chcemy zarejestrować lub korzystając z aplikacji Mój T-Mobile,
  • wchodząc na stronę www.zarejestruj-karte.pl i logując się w aplikacji do samodzielnego zarządzania kontem na www.
  • w sklepie T-Mobile zabierając ze sobą kartę SIM wraz z dowodem osobistym lub paszportem, a w przypadku firm: numer NIP, REGON lub KRS.

Rejestracja numeru w T-Mobile dostępna jest w jednym ze sklepów T-Mobile. Szczegółową listę punktów rejestrujących numery znajdziecie na stronie: www.t-mobile.pl/zarejestruj

Bonusy za rejestrację

T-Mobile przygotował specjalne bonusy m.in. za przeniesienie numeru do mix-a, czy do usług abonamentowych. Dla klientów chcących nadal korzystać z telefonu na kartę będą odsłanianie kolejne promocje. W pierwszym tygodniu dla klientów rejestrujących numery T-Mobile przygotował telefon MAXCOM MM237 Dual SIM za 19 złotych (wymagane jest doładowanie konta za min. 100 zł).

Bonusy za przeniesienie numeru

W tej chwili operator proponuje klientom innych sieci za przeniesienie numeru do T-Mobile na kartę specjalne pakiety ważne 90 dni. Na powitanie można otrzymać 100 złotych do wykorzystania na rozmowy i SMS-y. Z kolei w Heyah będzie to 1000 minut rozmów do wszystkich.

Więcej informacji na temat rejestracji numerów na kartę: www.zarejestruj-karte.pl.

źródło: T-Mobile