T-Mobile na kartę: Okulary VR w prezencie do każdego startera

1 grudnia 2017 r. startuje nowa kampania T‑Mobile na kartę – NeverEnding, która promuje ofertę obejmującą nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju i UE oraz 10 GB pakiet danych.

Aktywację oferty T‑Mobile będzie premiował okularami VR. Z promocji mogą skorzystać wszyscy użytkownicy T-Mobile na kartę.

W opcji NeverEnding, za 25 zł na 30 dni, użytkownik T-Mobile na kartę otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju i w UE, a do tego pakiet  10 GB Internetu (w tym 1,25 GB do wykorzystania w UE).

T‑Mobile przygotował również  gadżet w postaci okularów VR dla wszystkich, którzy zdecydują się na aktywację powyższej oferty. Liczba zestawów jest limitowana.

Warunkiem jest aktywowanie na swoim koncie opcji NeverEnding (czyli opcji z nielimtowanymi rozmowami, SMS-ami oraz 10 GB danych za 25 zł miesięcznie). Pakiet można aktywować w każdym punkcie sprzedaży T‑Mobile lub za pomocą bezpłatnego SMS-a o treści START, który należy wysłać pod numer 469.

Okulary będzie można odebrać w salonach T‑Mobile. Więcej informacji na temat oferty T‑Mobile na Kartę oraz zestawu VR 3D można znaleźć na stronie www.gwarancja.t-mobile.pl

źródło: T-Mobile