Lyca Mobile: 1000 zł i nielimitowany internet za rejestrację karty SIM

Klienci Lyca Mobile (MVNO Plusa), operatora wirtualnego działającego w Polsce od 2011 roku, mogą odebrać atrakcyjne bonusy za rejestrację numeru.

Użytkownicy, którzy aktywowali swoją kartę SIM przed 25.07.2016 r. i do tej pory jej nie zarejestrowali, otrzymają 1000 zł do wykorzystania na krajowe rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz nielimitowany Internet (w prędkości LTE), jeżeli zarejestrują kartę SIM w okresie 01-31.01.2017 r.

Bonusowy pakiet uruchamiany jest w ciągu 24 godzin od zarejestrowania karty i jest ważny przez 30 dni od dnia aktywacji. Aby uzyskać informacje o stanie bonusów wystarczy wpisać na ekranie telefonu kod *137#. Bonusowe 1000 zł można wykorzystać na krajowe połączenia i SMS-y. Pakiet nie działa w roamingu.

Karty Lyca Mobile można rejestrować m.in. w placówkach Poczty Polskiej, kioskach Ruchu, salonikach prasowych Kolporter, InMedio i Relay. Pełna lista punktów dostępna jest na stronie Lyca Mobile Poland.  Do rejestracji potrzebne są następujące dane: imię, nazwisko, PESEL lub numer i seria dowodu tożsamości (dowód osobisty, paszport).

źródło: Lyca Mobile