Mobile Vikings: Kilka rad dla spóźnialskich. Masz jeszcze czas na odzyskanie numeru

Mobile Vikings (MVNO Playa) w krótkim przewodniku przypomina o możliwości odblokowania niezarejestrowanego numeru.

Użytkownicy sieci Mobile Vikings, którzy do 2 lutego mieli aktywne pakiety ale nie zdążyli zarejestrować karty, wraz z dezaktywacją numeru, stracili je. Nawet w przypadku, gdy nowe pakiety zostały wykupione pod koniec stycznia, dezaktywacja numeru powoduje, że pakiety utraciliśmy bezpowrotnie. Z kolei środki na koncie pozostają “zawieszone” na koncie i będą na nim 365 dni licząc od ostatniego doładowania. Nie można jednak z nich korzystać tak długo, jak długo nie zarejestrujemy karty.

Jeśli zablokowana karta SIM ważna jest do 20 września 2017 roku, to jeszcze tyle czasu mamy na odzyskanie numeru. Dopiero po rejestracji numeru i doładowaniu konta określonym pakietem, będzie można korzystać z telefonu tak, jak do tej pory. Jeśli przed blokadą numeru posiadaliśmy złotówki na koncie, to właśnie w tym momencie zostają odblokowane.

W Mobile Vikings można zarejestrować numer na 3 sposoby: w punkcie sprzedaży sieci Play – partnera Vikingów, w siedzibie Mobile Vikings na ul. Tęczowej we Wrocławiu lub poprzez zamówienie kuriera, który zweryfikuje dane na podstawie naszego dowodu tożsamości. Koszt takiej przesyłki to 9,99 zł. Szczegóły dotyczące rejestracji znajdziecie na: https://mobilevikings.pl/pl/rejestracjanumeru.

źródło: Mobile Vikings, wł.