Plus: Dowolne DVD za doładowanie dla zarejestrowanych klientów prepaid

Od 19 grudnia br. użytkownicy ofert „na kartę” w sieci Plus mogą dostać prezent w postaci dowolnego pojedynczego DVD w sklepie beBio.pl. Wystarczy mieć zrejestrowany numer prepaid i zasilić swoje konto za minimum 30 zł.

Z promocji „Prezent za doładowanie” mogą skorzystać klienci wszystkich usług „na kartę” w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę.

Aby wziąć udział w promocji należy:

  • być zarejestrowanym abonentem usług na kartę w sieci Plus,
  • wysłać w okresie trwania promocji SMS o treści PREZENT na nr 80150,
  • doładować swoje konto w kanale bankowo internetowym kwotą za min. 30 zł.

W ramach promocji dostępnych jest 2500 kodów upoważniający do odbioru dowolnego pojedynczego DVD z aktualnej oferty http://sklep.bebio.pl.

Promocja trwa do 31.01.2017 r. lub wyczerpania zapasów kodów promocyjnych, a na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod.

Zasilenia konta kwotą należy dokonać przez jedną z następujących stron internetowych: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.mpay.pl, www.doladowania.payu.pl lub korzystając z serwisów internetowych banków: Plus Bank, Inteligo, PKO BP, Bank Pocztowy, BPH, BZ WBK, mBank, Bank Pekao, ING Bank Śląski, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, VW Bank, Credit Agricole, Bank Millennium, Getin Bank, Raiffeisen Polbank, Eurobank, Deutsche Bank, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe; jedną z aplikacji mobilnych banków w/w powyżej, za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media. Dokładny wykaz znajduje się w regulaminie promocji.

źródło: Plus