T-Mobile: Rejestracja bez wychodzenia z domu i bonus rok ważności konta

Rejestrację numeru telefonu w T-Mobile na kartę można przeprowadzić bez wychodzenia z domu. Najpierw wypełniamy krótki wniosek online na dedykowanej stronie gdzie oprócz danych osobowych i kontaktowych, podajemy numer rejestrowanego telefonu oraz numer seryjny karty SIM. Następnie po wysłaniu wypełnionego formularza czekamy na kuriera, który dostarczy nam przesyłkę pod wskazany adres. Na koniec potwierdzamy dane kurierowi i gotowe.

Użytkownicy T-Mobile na kartę korzystający z możliwości zarejestrowania numeru za pośrednictwem kuriera otrzymują dodatkowy bonus – wydłużenie ważności konta do 365 dni. Oczywiście obowiązują również pozostałe bonusy za rejestrację prepaida:

  • Nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne w kraju przez 30 dni,
  • Pakiet 10 GB danych na 30 dni,
  • Do każdego doładowania za min. 25 zł (do 11 razy w ciągu 1 roku) klienci otrzymają 10 GB gratis na 30 dni*,
  • Podwojenie każdego doładowania do 01.02.2017 r. **

*Kolejne 11 bonusów po 10 GB każdy zostanie przyznanych po kolejnych 11-stu doładowaniach konta za min. 25 zł w ciągu 365 dni.

**Z oferty może skorzystać każdy użytkownik T-Mobile na kartę, aktywacja promocji jest automatyczna, ważność bonusowych złotówek dla doładowania w przedziale 25-49 zł wynosi 31 dni.

Więcej informacji o bonusach i możliwości rejestracji numeru na kartę w T-Mobile.

Tutaj zarejestrujesz numer online w Heyah na identycznych warunkach za pośrednictwem kuriera i otrzymasz bonus w postaci rocznej ważności konta.

źródło: T-Mobile