Plus udostępnił rejestrację kart w kioskach Ruchu

Od 2 sierpnia, każda osoba kupująca starter Plus na kartę, Plush na kartę lub Plus Internet na kartę w kiosku Ruchu ma jednocześnie możliwość zarejestrowania nowego numeru bezpośrednio w miejscu zakupu. Wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość: dowód osobisty lub paszport, bądź kartę stałego pobytu. Swój numer zarejestrować mogą też osoby niepełnoletnie, które skończyły co najmniej 13 lat i posiadają dokument tożsamości.

Również dotychczasowi klienci usług „na kartę” w Plusie mogą korzystać z kanału rejestracji numerów prepaid w kioskach Ruchu. Poza dokumentem tożsamości należy mieć przy sobie numer karty SIM, który łatwo można sprawdzić wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści KARTA na nr 80105.

Proces rejestracji numerów klientów Plusa w sieci Ruch jest całkowicie bezpieczny. Dane użytkowników trafiają bezpośrednio na serwery Plusa, z zachowaniem regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych.

Dzięki współpracy z siecią Ruch klienci Plusa mają do swojej dyspozycji większą liczbę placówek, w których mogą dokonać rejestracji swoich numerów. Łącznie jest to 3100 punktów sprzedaży (1300 salonów Plusa lub Cyfrowego Polsatu i 1800 kiosków sieci Ruch).

Klienci, którzy posiadają już umowę w sieci Plus lub zarejestrowany numer „na kartę”, mogą od 1 sierpnia zarejestrować swojego prepaida bez wychodzenia z domu za pomocą bezpłatnego SMS-a, a numer zostanie zarejestrowany na dane podane przy podpisywaniu umowy lub przy rejestracji karty.

źródło: Plus