Rejestrujemy numer na kartę i przechodzimy na tani abonament do 20 zł

Przy okazji rejestracji numeru na kartę część klientów interesuje się ofertą abonamentową swojego operatora (i nie tylko). Aby mieć pewne porównanie z tym co zaproponują Wam sprzedawcy, zachęcam do przyjrzenia się wybranym abonamentom bez telefonu. Na początek do kwoty 20 zł.

Kryterium: nielimitowane rozmowy na komórkowe w abonamencie do 20 zł

Taryfy, które zebraliśmy do zestawienia spełniają jedno główne kryterium doboru, zawierają nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w kraju.

Wśród ofert i promocji sieci komórkowych znajdziemy 5 propozycji wartych uwagi. Niestety ani jeden abonament z oferty dużych operatorów (Orange, Play, Plus i T-Mobile) nie spełnił powyższego kryterium. Oto przygotowana lista:

FM Group Mobile (MVNO Plusa)
Best Move free 19,90 zł

Abonament zawiera rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w tym na numery stacjonarne i 2 GB limitu danych na internet. Za tak opakowaną najtańszą taryfę w FM Mobile zapłacimy 19,90 zł. Wysłanie wiadomości SMS to koszt 19 gr doliczany do miesięcznego rachunku. Opcjonalnie możemy dokupić pakiet SMS/MMS no limit za 10 zł/m-c.

Umowę podpisujemy na okres 12 m-cy, a aktywacja kosztuje 29 zł. Oferta skierowana jest do wszystkich klientów. Abonamentu można zamówić na stronie FM Mobile.

Lajt Mobile (MVNO Plusa)
Rozmowy do wszystkich 14,99 zł

W abonamencie dostajemy rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. I to wszystko co zaproponuje nam operator Lajt Mobile w pakiecie Rozmowy do wszystkich za 14,99 zł. Niestety nie mamy tutaj możliwości dokupienia żadnego pakietu internetowego czy SMS-owego. Pozostałe usługi w tym wiadomości SMS i MMS płatne są według cennika i doliczane do abonamentu.

Plusem oferty sieci Lajt Mobile jest bezterminowa umowa z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. W ramach trwającej właśnie promocji aktywacja do końca stycznia br. została obniżona do 1 zł.

Przy przeniesieniu numeru i zawarciu umowy na okres 24 m-cy otrzymamy pierwsze 3 miesiące za 1 zł. Operator w regulaminie informuje, że wymaga wyrażenia zgody na sprawdzenie wiarygodności kredytowej przed zawarciem umowy. Oferta dostępna jest dla wszystkich klientów na stronie Lajt Mobile.

Lajt Mobile (MVNO Plusa)
Lajtowy no limit ROZMOWY, SMS-y/MMS-y + 10 GB w promocji „Strzał w dziesiątkę”

To promocja dostępna tylko dla klientów przenoszących numer z innej sieci. Aktualnie to najtańsza propozycja na rynku ofert abonamentowych bez telefonu. Łączny koszt przez 12 miesięcy nie przekracza 200 zł. Decydując się na promocję „Starzał w dziesiątkę” otrzymamy obniżony abonament do 10 zł przez pierwsze 10 m-cy potem kwota wzrośnie do 36,99 zł. Co otrzymujemy w taryfie promocyjnej, otóż całkiem sporo: nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe, SMS-y, MMS-y no limit i 10 GB na internet. Opcjonalny pakiet na numery stacjonarne kosztuje tylko 2 zł/m-c.

Umowa podpisywana jest na 12 m-cy, aktywacja wyniesie nas 1 zł o ile zdecydujemy się złożyć zamówienie do końca stycznia br. Abonament można zamówić pod tym adresem.

Nju Mobile z rachunkiem (submarka Orange)
Rozmowy i internet 19 zł

Nju Mobile trafił do zestawienia z abonamentem bez telefonu za 19 zł. W ramach pakietu Rozmowy i internet dostaniemy połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych bez limitu za max. 19 zł/m-c i 1 GB transferu danych. Jeśli chcemy opcjonalnie skorzystać z nielimitowanych rozmów na numery stacjonarne zapłacimy za nie max. 10 zł/m-c.

W Nju obowiązuje nas umowa bezterminowa i aktywacja za 0 zł. Oferta dostępna dla wszystkich klientów.

Warto również zwrócić uwagę na ciekawe opcje dodatkowe w które obudowana jest oferta Nju z rachunkiem. Mam tu na myśli takie usługi jak dodatkowy numer za 9 zł (koszt korzystania z oferty przez dwie osoby spada do 14 zł miesięcznie) lub „im dłużej tym lepiej” gdzie po 6 miesiącach stażu w Nju otrzymamy 2 GB internetu. Abonament zamówimy na pod tym adresem.

Premium Mobile (MVNO Plusa)
Freedom 1 19,90 zł

Na koniec przedstawiamy ofertę Freedom 1 za 19,90 zł. W najtańszym abonamencie w Premium Mobile otrzymamy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, SMS-y bez limitu i internet z limitem 5 GB. Dla wielu użytkowników smartfonów takie parametry są zupełnie wystarczające, a do tego całość kosztuje nas mniej niż 20 zł miesięcznie.

Od kilku tygodni w Premium Mobile dostępna jest promocja Freedom Pack, w ramach której posiadacze dwóch abonamentów otrzymają rabat 5 zł na fakturze. Jeśli będą to trzy oferty abonamentowe w tej sieci, rabat wzrośnie do 10 zł.

Umowa w Premium Mobile jest bezterminowa, aktywacja to koszt  29 zł. Oferta dostępna dla wszystkich klientów. Aby zamówić przejdź na stronę Premium Mobile.

A już wkrótce na RejestrujNumer.pl przeczytacie kolejne, podobne porównania.

Autor: RejestrujNumer.pl