T-Mobile: Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł w ofercie na kartę

Od 1 stycznia 2017 r. sieć T-Mobile zaoferuje klientom nową ofertę na kartę. Ma być super prosto i najbardziej komfortowo. Przygotowana przez T-Mobile oferta wynika z wprowadzenia obowiązkowej rejestracji numerów na kartę:

Już widzimy, jak zmienił się rynek prepaid po wprowadzeniu obowiązku rejestracji, mimo że, jak się spodziewamy, najgorętszy okres dopiero przed nami. Nasza nowa oferta już na te zmiany odpowiada.

Z jednej strony mamy opcję zbliżoną do formuły abonamentowej, z super prostą i bogatą ofertą. Z drugiej, wracamy do pierwotnych założeń oferty na kartę, w której środki pobierane są tylko wtedy, gdy faktycznie korzystamy z usług. Środki nie przepadają, a konto jest właściwie ważne zawsze. – mówi Piotr Markowski, szef marketingu B2C w T-Mobile Polska.

Więcej za mniej, czyli no limit i 10 GB za 25 zł

Od 1 stycznia 2017 r. w T-Mobile na kartę miesiąc nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-ów do wszystkich sieci oraz 10 GB na internet kosztuje 25 zł. Aby zapewnić sobie stały komfort korzystania z oferty, wystarczy co miesiąc doładowywać konto kwotą 25 zł – pakiet odnawia się automatycznie, co 30 dni.

Przygotowano też pakiety dodatkowe o wielkości 1, 3 i 5 GB które kosztują odpowiednio 5, 9 i 12 zł. Specjalny bonus czeka na osoby, które przeniosą numer do T-Mobile na kartę – otrzymają 30 dni korzystania z oferty za darmo, wystarczy doładować konto za 25 zł.

W T-Mobile na kartę pojawi się również propozycja dla tych użytkowników, którzy z telefonu korzystają okazjonalnie, a konto uzupełniają wtedy, kiedy jest to konieczne. Za 1 zł otrzymujemy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y do wszystkich krajowych sieci oraz 300 MB na jeden dzień.

Opłata jest pobierana tylko wówczas, jeśli danego dnia skorzystamy z którejkolwiek z usług: rozmów, SMS-ów czy Internetu. W innym przypadku kosztów nie ma żadnych. Środki nie przepadają, a konto ważne jest właściwie zawsze, bo od chwili pobrania z konta opłaty dziennej 1 zł, albo doładowania konta w trakcie korzystania z oferty, ważność konta wynosi 365 dni. Opłata za internet będzie pobrana tylko wówczas, gdy przetransferowanych zostanie dziennie więcej niż 5 MB.

Oferta „Bez limitu za 1 zł dziennie” będzie automatycznie aktywowana na najnowszych starterach T-Mobile na kartę sprzedawanych po 01.01.2017 r. Klienci otrzymają też automatycznie wiadomość informującą o możliwości zmiany na pakiet za 25 zł.

Z nowej oferty będą mogli skorzystać także aktualni klienci T-Mobile na kartę. Ofertę za 25 zł miesięcznie możemy aktywować wysyłając SMS o treści START na numer 469 lub kod ekspresowy *140*265#. Ofertę „Bez limitu za 1 zł dziennie” można aktywować wysyłając SMS o treści START na numer 466 lub kod ekspresowy *140*296#.

źródło: T-Mobile