T-Mobile: Krótki poradnik dla spóźnialskich. Rejestracja numeru po 1 lutego

T-Mobile przygotował krótki przewodnik dla klientów, którzy spóźnią się z zarejestrowaniem numeru na kartę. Jeżeli Wasz telefon zostanie zablokowany po 1 lutego 2017 r. nie wpadajcie w panikę, wystarczy postępować w następujący sposób:

  • weź dowód osobisty (lub paszport), przypomnij sobie numer własnego telefonu i sprawdź numer karty SIM – wysyłając bezpłatny kod *100# ze swojego telefonu i zatwierdzając klawiszem połączenia (znajdziesz go również na samej karcie). Ten kod będzie działał nawet jeśli usługi zostaną zawieszone.
  • udaj się do jednego z punktów, gdzie zarejestrujesz numer w T-Mobile: do salonu, na pocztę (albo u listonosza), do kiosku Ruchu, saloniku prasowego Inmedio, Relay, 1 minute i Kolportera, na stację paliw Statoil, BP, Shell lub do sklepu Auchan, Żabka, Freshmarket albo komisu Teletorium.
  • bez wychodzenia z domu zarejestrujesz kartę SIM za pomocą aplikacji bankowej Millennium lub ING Bank Śląski.
W dniach 4-5 lutego 2017 r. będą czynne wszystkie sklepy T-Mobile.

Co jeszcze musisz wiedzieć:

  • niezarejestrowane konto będzie ważne zgodnie z terminem wynikającym z doładowań,
  • NIE stracisz zgromadzonych środków w okresie ważności konta,
  • zawieszenie usług NIE powoduje zmiany w promocyjnych usługach i jednostkach (np. wynikających z podwójnego doładowania),
  • w okresie w którym Twój numer będzie zablokowany nie będą pobierane opłaty cykliczne (np. za pakiety).

Pamiętaj! Z ZABLOKOWANEGO NUMERU BĘDZIESZ MÓGŁ POŁĄCZYĆ SIĘ ZE SPECJALNĄ, BEZPŁATNĄ INFOLINIĄ (606 606 606). Dodzwonisz się też pod numer alarmowy 112.

T-Mobile przedłużył ofertę promocyjną „Bonusy za rejestrację” do 28.02.2017 r. Aby je odebrać wystarczy wysłać SMS o treści TAK pod numer 80575. Wszystkie informacje znajdziesz tutaj: http://www.t-mobile.pl/pl/zarejestruj i na stronie https://rejestrujnumer.pl/t-mobile.

źródło:T-Mobile